Jak Grać W Ruletkę

Ruletka jest jedną z najmniej skomplikowanych, ale także najbardziej rozrywkowych gier kasynowych, w które możesz grać w sieci. Ze względu na bogactwo opcji zakładów gracze na wszystkich poziomach umiejętności mogą cieszyć się kołem obrotowym ruletki na odpowiednim poziomie. Jednak nawet przy tak wielu opcjach obstawiania podstawy ruletki są wyjątkowo łatwe do opanowania.

Jedyna prosta zasada gry to przewidzieć, gdzie kulka wyląduje na kole zakładów. Zgadza się, grając w ruletkę online lub na żywo, w zasadzie próbujesz przewidzieć, gdzie zatrzyma się ta mała kulka wirująca w kole gry. Zasady gry nie mogą być prostsze niż w tej grze! Teraz, jeśli uczysz się grać w ruletkę po raz pierwszy, może to wydawać się dużym stresem, biorąc pod uwagę, że masz do wyboru 37 (lub 38) liczb. To tutaj właśnie pojawia się różnorodność gry.

Podstawy Gry W Ruletkę

Gdy spojrzysz na wypłaty w ruletce, zobaczysz, że Twój zakład może być zupełnie ogólny lub bardzo szczegółowy, jeśli zechcesz. Innymi słowy, możesz przewidzieć dokładną liczbę, na której wyląduje kulka, lub możesz być mniej konkretny i po prostu wybrać kolor pola. Pomiędzy dwiema skrajnościami istnieje wiele alternatywnych opcji, które pozwalają Ci przyjąć większy lub mniejszy stopień ryzyka. Oczywiście wypłaty w ruletce odpowiednio się dostosowują. Im bardziej szczegółowe są Twoje przewidywania, tym większy może być Twoja wygrana i na odwrót.

Dlatego, jeśli chodzi o naukę gry w ruletkę w witrynach kasyn najważniejsze jest, aby pamiętać, że jest to gra oparta na losowym szczęściu. Najlepszym sposobem na grę w ruletkę jest znalezienie opcji zakładów, które odpowiadają Ci pod względem stosunku ryzyka do potencjalnych zysków finansowych.

Z Czego Składa Się Gra W Ruletkę Online

Standardowy zestaw wymagany do gry w ruletkę to:

Koło ruletki – niezbędny składnik każdego wariantu ruletki, koło określa wynik zakładu. Ogólnie rzecz biorąc, koło będzie zawierać 37 cyfr (0–36), jeśli gra korzysta z formatu europejskiego, i 38 cyfr (0–36 + 00), jeśli używa amerykańskiego. Gdziekolwiek kulka zatrzyma się na kole, określa ona wynik rundy.

Tablica – obszar, w którym obstawiasz zakłady na ruletkę, jest znany jako tablica. Liczby na planszy będą odzwierciedlać te na kole. Oprócz pojedynczych liczb na tablicy ruletki znajdują się kolumny, rzędy i zakłady zewnętrzne. Ponieważ każda liczba jest obramowana za pomocą przecinających się linii, możesz umieszczać żetony wokół pojedynczej liczby, a także bezpośrednio na niej. Ten proces jest znany jako dzielenie i oznacza, że ​​możesz użyć jednego żetonu, aby postawić zakład na dwie liczby, trzy liczby itd.

Kulka ruletki – gdziekolwiek grasz w ruletkę, mała kulka spadnie na środek koła, gdy to się będzie obracać. To gdzie spocznie, decyduje o wyniku rundy. Na przykład, jeśli piłka wyląduje na czarnej 13, wszystkie poniższe zakłady otrzymają zwrot z inwestycji:

Zakłady postawione na 13

Wszelkie podziały / rzędy otaczające 13

Zakłady na „nieparzyste” liczby

Zakłady na drugą kolumnę/tuzin

Zakłady na kolor czarny

Zakłady na „1-18”

Żetony do ruletki – świetnie jest wiedzieć, jak grać w ruletkę, ale jeśli nie masz żadnych żetonów, nigdy nie wygrasz żadnych pieniędzy. Aby dokonać prognoz, musisz umieścić żetony na tablicy zakładów i obstawić swój typ.

Chyba sam teraz widzisz, że ruletka jest totalnie banalną grą, która może przynieść nieoczekiwanie wiele dobrej zabawy i jeszcze więcej wygranych!