Jak Grać W Baccarat?

Czy baccarat jest wyjątkowo skomplikowaną grą? Zdecydowanie nie. Choć sama gra jest przedstawiana w filmach jako bardzo formalna i wyjątkowo elegancka – ulubiona rozrywka Jamesa Bonda! – w rzeczywistości jest to łatwa, powolna gra, świetna dla nowych graczy. Wcale nie są tu konieczne tony specjalnych strategii ani umiejętności. Na korzyść gry przemawia także bardzo spory potencjał wygranej, co z pewnością zachęca wielu graczy do przystąpienia do tej właśnie gry.

W zasadzie baccarat to prosta gra polegająca na zgadywaniu. Chodzi tylko o obstawianie, które rozdanie z dwóch rozdanych – ręka bankiera i ręka gracza – wygra. Zwycięska ręka ma największą ilość z możliwych 9 punktów.

Jak Wygląda Gra W Baccarat?

Przed rozpoczęciem gry dobrze jest poznać elementy gry i ich nazwy.

Stół – w grze istnieje od siedmiu do 14 miejsc dla graczy, w zależności od wersji baccarat i obszaru dealera. Bez względu na to, ilu graczy siedzi przy stole, rozdawane są tylko dwie ręce kart: gracz i bankier. Gracze nie otrzymują własnych kart; każdy ma swój własny obszar zakładów.

Trzy obszary gry – każdy gracz znajdzie trzy pola zakładów, po jednym dla Gracza, Bankiera i remis.

Dealer – prowadzący rozpoczyna grę od rozdania kart. Krupier stoi przed graczami na środku stołu Baccarat, aby dotrzeć do każdego miejsca na stole (mowa tu o opcji kasyna na żywo, w wersji komputerowej pracę tą wykonuje automat).

Baccarat Krok Po Kroku

Najwyższy czas poznać zasady gry i zrozumieć jakie kroki musimy podjąć w grze.

1. Zacznij od planu gry; ustal z góry budżet i trzymaj się go niezależnie od wygranych bądź przegranych w grze.

2. Postaw zakład: zakłady są stawiane przed rozdaniem kart. Wybierz zakład na jedną z trzech opcji: rękę bankiera, rękę gracza lub remis.

3. Wiedz, jakimi zasadami kieruje się gra i jak rozdawane są karty: w zwykłej grze rozdawane są w sumie dwie karty dla każdego z rąk bankiera i gracza. Dowiedz się, kiedy zostanie wyciągnięta trzecia karta.

4. Poznaj wynik gry: po rozłożeniu kart wygrywająca ręka, która jest najbliższa sumie 9 punktów zwycięża rundę.

Jak widzisz, wcale nie musisz spędzać setki godzin na szlifowaniu taktyki gry w baccarat. Polecamy Ci jednak, aby Twoje początki z grą zaczęły się od darmowych opcji. Najlepiej wypróbować grę i przekonać się „z czym to się je” zanim gracz zainwestuje swoje środki finansowe. Kiedy już poczujesz się na siłach, zagraj w baccarat w kasynie na żywo, a poczujesz się jak w prawdziwym, tradycyjnym kasynie naziemnym! Sam zobaczysz, że to uczucie nie do podrobienia!